Hotel Casa del CampoTrentino · Italy
Rezerwuj
★ 9.2/10 · 357 opinii

Hotel Casa del Campo

Bezpośredni dostęp na stok, dwie restauracje i parking w cenie.

Sprawdź dostępność
4 typy pokoi Miejsce dla 2 Wi-Fi Parking Śniadanie Restauracja
Witamy

Pobyt w Madonna di Campiglio

Hotel Casa del Campo to czterogwiazdkowy obiekt w Madonna di Campiglio, jednym z czołowych ośrodków narciarskich w Dolomitach Brenty. Goście mają bezpośredni dostęp ski-in/ski-out na stoki, a na miejscu działa wypożyczalnia nart, punkt sprzedaży karnetów i szkoła narciarska. Hotel dysponuje dwoma restauracjami, barem oraz tarasem z meblami ogrodowymi i pokładem słonecznym. Parking jest bezpłatny. Ocena gości wynosi 9,2/10 na podstawie 358 opinii.

9.2/10
Ocena gości
357 opinii
4
Rodzaje pokoi
Dostępne
€101
Ceny od
Za noc
★★★★
Kategoria
4-star
Czy to miejsce dla Ciebie?

Dla kogo jest ten pobyt

Hotel skupiony na narciarstwie: dostęp bezpośrednio na stok, pełna infrastruktura narciarska na miejscu i dwie restauracje, bez konieczności wychodzenia poza obiekt.

Najlepszy dla

  • Narciarze szukający dostępu ski-in/ski-out
  • Rodziny z dziećmi
  • Osoby ceniące wygodę parkingu i wypożyczalni na miejscu
  • Goście planujący dłuższy pobyt narciarski

Mniej odpowiedni dla

  • Podróżni szukający pobytu bez aktywności zimowych
  • Osoby z budżetem poniżej 538 USD za noc

Dostęp ski-in/ski-out

Hotel zapewnia bezpośrednie wyjście na stok. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia nart, przechowalnia sprzętu, punkt sprzedaży karnetów narciarskich oraz szkoła narciarska – wszystko w obrębie obiektu.

Dwie restauracje i bar

Na terenie hotelu działają dwie restauracje oraz bar. Hotel organizuje kolacje tematyczne. Śniadanie jest osobno wyróżniane przez gości jako jeden z atutów pobytu.

Taras i pokład słoneczny

Hotel dysponuje tarasem z meblami ogrodowymi oraz pokładem słonecznym. To dobre miejsce do odpoczynku po zjeździe, z widokiem na okoliczne szczyty.

Infrastruktura dla rodzin

Pokoje rodzinne są dostępne w ofercie. Bezpłatny parking na miejscu ułatwia przyjazd własnym samochodem z ekwipunkiem narciarskim.

Pokoje i apartamenty

Junior Suite

28.0 m² · sleeps 2 · 1 sofa bed and 1 queen bed

  • Private suite
  • Attached bathroom
  • Flat-screen TV
  • Minibar
  • Free Wifi
Od
€144 /noc
Zobacz pokój

Single Room

20.0 m² · sleeps 1 · 1 twin bed and 1 sofa bed

  • 1 room
  • Attached bathroom
  • Flat-screen TV
  • Minibar
  • Free Wifi
Od
€101 /noc
Zobacz pokój

Wyróżniki

Restauracja na miejscu
Śniadanie
Bar & Lounge
Bezpłatny parking
Bezpłatne Wi-Fi

Udogodnienia w Hotel Casa del Campo

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Non-smoking rooms
  • 2 restaurants
  • Free Wifi
  • Free parking
  • Family rooms
  • Skiing
  • Bar
  • Wonderful Breakfast

Przydatne podczas pobytu

  • Łazienka prywatna
  • 2 restaurants
  • Parking
  • Free Wifi
  • Family rooms
  • Non-smoking rooms
  • Free parking
  • Flat-screen TV

Łazienka

  • Toilet paper
  • Towels
  • Bidet
  • Bath or shower
  • Łazienka prywatna
  • Toilet
  • Free toiletries
  • Hairdryer

Sypialnia

  • Wardrobe or closet

Na zewnątrz

  • Outdoor furniture
  • Sun deck
  • Terrace

Udogodnienia w pokoju

  • Socket near the bed

Zimą i latem w Madonna di Campiglio

Sezon narciarski

tuż za wioską (1.9 km) Dostęp do stoków Przechowalnia nart Typowy sezon narciarski: początek grudnia — początek kwietnia

Sezon letni

Wędrówki z obiektu Wypożyczalnia/przechowalnia rowerów Typowy sezon letni: połowa czerwca — połowa września

Na mapie

Via Pian dei Frari 3/5, 38086 Madonna di Campiglio, Italy

Wyznacz trasę

Atrakcje w pobliżu: 5, najbliżej jest Belvedere Campo Carlo Magno, w odległości 30 m; Grostè 1 (stacja) znajduje się w odległości 810 m.

Atrakcje w okolicy

  • Belvedere Campo Carlo Magnopunkt widokowy30 m
  • Chiesa di Nostra Signora d'Europamiejsce kultu90 m
  • Junior Parkmuzeum590 m
  • Chiesa di Santa Maria Nuovamiejsce kultu1.6 km
  • Museo delle guidemuzeum2.0 km

Komunikacja

  • Grostè 1stacja810 m
  • Fortini expressstacja900 m

Odległości w linii prostej od obiektu · dane © autorzy OpenStreetMap

Co mówią goście
9.2 / 10
na podstawie 357 opinii

Na podstawie 358 opinii goście najczęściej podkreślają trzy aspekty: obsługę personelu, czystość obiektu oraz komfort pokoi. Śniadanie jest wymieniane wśród mocnych stron pobytu. Ocena ogólna wynosi 9,2/10.

Friendly & professional staff · 8Breakfast & dinner quality · 7Location next to slopes / ideal for skiing & hiking · 5Mountain views & scenic setting · 3Clean, spacious, cosy rooms · 3
  • Personel9.5
  • Udogodnienia9.1
  • Czystość9.5
  • Komfort9.5
  • Stosunek jakość/cena9
  • Lokalizacja9.4
  • Bezpłatne Wi-Fi8.3

Opinie z oceną 9–10: 22 · średnia 9.6

Pisali o: staff, breakfast, room

Opinie z oceną 7–9: 7 · średnia 7.7

Pisali o: breakfast, staff, location

Opinie z oceną Under 5: 1 · średnia 1

Pisali o: room

Opinie gości podsumowane na podstawie partnerskich serwisów rezerwacyjnych.

Warto wiedzieć

Wi-FiBezpłatnie
ParkingDostępne
WyżywienieŚniadanie dostępne
Typowi gościePary (57% recenzentów)
Pokoje rodzinneDostępne
Przechowalnia bagażuDostępne
Goście z14 krajów
Pokoje dla niepalącychDostępne
Gastronomia2 restauracje na miejscu

Zasady i regulamin obiektu

Godzina zameldowania

Od 15:00 do 21:00

Goście muszą okazać dowód tożsamości ze zdjęciem oraz kartę kredytową w momencie zameldowania.

Należy poinformować obiekt o planowanej godzinie przyjazdu z wyprzedzeniem.

Godzina wymeldowania

Od 07:00 do 12:00

Zasady anulowania/przedpłaty

Zasady dotyczące anulowania rezerwacji i przedpłaty różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Sprawdź warunki dla każdej opcji, dokonując wyboru.

Ograniczenia wiekowe

Minimalny wiek do zameldowania to 18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Najczęstsze pytania

Czy Hotel Casa del Campo ma dostęp ski-in/ski-out?

Tak, hotel zapewnia bezpośredni dostęp na stoki narciarskie. Na miejscu działa wypożyczalnia nart, przechowywanie sprzętu, punkt sprzedaży karnetów i szkoła narciarska.

Czy parking w hotelu jest płatny?

Parking jest bezpłatny dla gości hotelu.

Ile restauracji ma Hotel Casa del Campo?

Na terenie hotelu działają dwie restauracje oraz bar. W programie pojawiają się kolacje tematyczne.

Czy hotel jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi?

Tak, hotel dysponuje pokojami rodzinnymi i bezpłatnym parkingiem, co ułatwia przyjazd z dziecięcym sprzętem narciarskim.

Czy Wi-Fi jest dostępne bezpłatnie?

Tak, bezpłatne Wi-Fi jest dostępne we wszystkich pokojach.

Ile kosztuje pobyt w Hotel Casa del Campo?

Ceny zaczynają się od ok. 538 USD (równowartość podana orientacyjnie) za noc. Dokładna kwota zależy od terminu i wybranego typu pokoju.

Jakie aktywności są dostępne poza narciarstwem?

Hotel organizuje lub ułatwia dostęp do wycieczek pieszych, tras rowerowych i wędkowania (za dopłatą). W promieniu 2 mil znajduje się pole golfowe.

Czy w hotelu można wypożyczyć narty na miejscu?

Tak, wypożyczalnia nart działa bezpośrednio na terenie hotelu. Dostępne jest też przechowywanie sprzętu narciarskiego.

Jak goście oceniają Hotel Casa del Campo?

Hotel uzyskał ocenę 9,2/10 na podstawie 358 opinii. Goście najczęściej chwalą obsługę, czystość i komfort pokoi.

Czy hotel ma taras lub przestrzeń na zewnątrz?

Tak, hotel dysponuje tarasem z meblami ogrodowymi oraz pokładem słonecznym.

Czy można kupić karnet narciarski bezpośrednio w hotelu?

Tak, na terenie hotelu działa punkt sprzedaży karnetów narciarskich.

Zarezerwuj pobyt

Gotowi zarezerwować Hotel Casa del Campo?

Ceny orientacyjne od €101/noc. Sprawdź dostępność i ceny
Rezerwacje+390465443130
AdresVia Pian dei Frari 3/5, 38086 Madonna di Campiglio, Italy
Rezerwuj online
Hotel Casa del Campo od €101/noc
Sprawdź dostępność